Hakkımızda
Hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

King Power Enerji,  Türkiye’de fotovoltaik güneş enerjisi sektörünün lider olmayı hedefleyen mühendislik ve taahhüt firmasıdır.Firmamızın başarısı çok sayıda tamamlanmış projeye dayanan iş tecrübesine, gerçekleştirdiği seçkin Ar-Ge yatırımları, proje geliştirme, mühendislik ve taahhüt uzmanlığı ile bakım ve onarım hizmetlerinden gelen derin bilgi birikimine dayanmaktadır.

King Power Enerji, Güneş Enerjisi Sistemlerinde dört alana odaklanmıştır: Mühendislik –Tedarik-Yapım (EPC), Bakım-Onarım, Akıllı Enerji Çözümleri ve Fotovoltaik (FV) Portföy Yönetimi.

Misyonumuz, tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak.

En uygun fiyat ve kalite dengesini koruyarak, tüm müşterilerimize güneş paneli ve diğer yenilenebilir enerji ürünlerini en uygun şartlarda tedarik edebilmektir.
 
 
Vizyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz enerji sektöründe en iyi ve en yeniyi müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla buluşturarak; saygınlığı, güvenilirliği ve yüksek kalite standartlarıyla rakiplerinin örnek aldığı lider bir firma olmak.
 
 
King Power Enerji Güneş Paneli Güneş Enerjisi İnverter jel Akü Solar Alışveriş
H. Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A blok Kat 6 No 555 34384 Şişli/İstanbul
08502246077
info@kingpowerenerji.com
Sosyal medyada buluşalım